Glow Yayıncı

Glow yayıncısı olmak ve platform içerisinde sohbet ederek kazanmak istiyorsanız, livu yayıncı ajansı ile bunu başarmanız mümkün.

İnternet her geçen gün para kazanmanız açısından gelişmiş seçenekler ile genişlemektedir, artık gerçekten emek vererek kazanmak mümkün, yapmanız gereken tek şey, glow benzeri uygulamalarda yayın açmak ve geçirdiğiniz her dakikayı, her anı, kazanca dönüştürmek.

Bunun için yayıncı ajansları sizlere sunduğu alternatif görüntülü sohbet uygulamalarını tanıtmakta ve seçtiğiniz platformda, yayıncı olarak başlamaktasınız.

kendi işiniz, kendi mesainiz, kendi belirlediğiniz konsept. Tüm yeteneklerinizi sergileyip, haftalık olarak yüksek kazanç elde edebileceğiniz bir iş koluna sahip olmanız mümkün.

Glow Yayın Açarak Kazanma

Konsept oldukça basit bir şekilde ilerlemektedir, canlı yayın açıyorsunuz ve sohbet ediyorsunuz, glow benzeri uygulamaların sunduğu özellikler ve kazanma yolu şu şekild ilerlemektedir.

Glow yayıncı ve benzeri sohbet uygulamalarına giriş yaptığınız zaman, genel yayına geçiyorsunuz, genel yayında geçirdiğiniz her an sizlere üyeler hediyeler göndermektedir, hediye isteyebilirsiniz, burada gönderilen hediyelerin belirli meblaları bulunmakta bu meblalar, sizlerin hanesine yazilmaktadır.

Bunun dışında bire bir görüşmek isteyen üyeler ile özelde geçirdiğiniz her dakika, 1 kredi olarak nitelendirilir, yani özelde 50 dakika geçirirseniz, 50 tl kazanmış olursunuz, 100 TL geçirirseniz, 100 TL kazanmış olursunuz, ödemeler genel olarak 400 TL eşiğe sahip olup, her haftanın ilk günü mesaisi içinde, hesaplarınıza nakit olarak yatar.

Glow benzeri görüntülü sohbet uygulamalarında yayıncı olarak haftalık 4000 ile 10000 TL arasında bir kazanç elde edebilir, gününüzü, neşelendirebilirsiniz.