CafeCanlı Model

Canlı yayın modelliği bugün iş kolları arasında en yaygın olarak tercih edilen türlerinden bir tanesidir.

Cafecanlı sitesi benzeri sitelerde yayıncı olmak için başvuracağınız bir çok kanal bulunmaktadır, Livu yayıncı ajansı internet yayıncılığı yapmak isteyen kişilere sunmuş olduğumuz alternatif sohbet ederek para kazanma kanallarından bir tanesi olan, cafe canlı yayıncılığı için, yapmanız gereken en önemli şey sadece başvuruda bulunmak.

Cafe canlı ile yüksek kazanç elde edebileceğinizi biliyor muydunuz ? İnternet yayıncılığında konseptinizin bir önemi bulunmamaktadır, yeteneklerinizi sergileyip kazanç elde etmek istiyorsanız, doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Eğer, iyi bir yemek yapıyorsanız, yayın açarak bunu insanlara sergileyebilirsiniz, ya da müziğinize güveniyorsunuzdur, canlı yayın açarak müzik yeteneğinizi insanlara sergileyip üye olan kişilerden hediye alarak, kazanç sağlayabilirsiniz.

Sadece genel yayınlar değil özel yayınlarda kazanç!

Özel bire bir görüşmelerinizde karşınızda ki kişiye yeteneklerinizi özel olarak sergilemeniz de mümkün, burada ki amaç sadece para kazanmanıza odaklanmaktadır.

Cafecanlı ile ne kadar gelir elde edebilirim ?

Cafecanlı görüntülü sohbet sitesi ile haftalık olarak ortalama 4000 ile 10000 TL gelir elde etmeniz mümkün, tamamen sizin yeteneğinize ve becerinize bağlıdır.

Yayın açarak para kazanmayı hedefleyen tüm kitleler, yetenekleri ile kazanç sağlamaktadır. Buradaki çalışma sistemi, genel yayınlarda aldığınız her hediye sizin kazancınız olmakla birlikte, bire bir görüşmede aldığınız kazançlarda sizlerin kazancı olmaktadır, 1 kredi 1 TL’ye tekamül etmekte olup, 1000 Hediye alırsanız, 1000 TL ile eşdeğer olmakta.

Hediyeler genel olarak değişkenlik göstermektedir, örnek verecek olursak yayıncıya çay gönderen bir kişiye eşdeğer olan hediye değeri 5 kredi yani 5 TL’dir, 10 kredi değerinde hediye gönderirse 10 TL olarak nitelendirilir.

Özel görüşmelerde geçirdiğiniz her 1 dakika 1 TL yani 1 KREDİ olarak nitelendirilir,

Cafe Canlı Modeli Ol Yüksek Kazanç Sağla

Cafe canlı görüntülü sohbet sitelerinde dürüst çalışması ve gerçek kullanıcı deneyimleri sunmayı hedefleyen bir sohbet sitesidir, cafecanlı benzeri sohbet sitelerinde sohbet operatörü olmak istiyorsanız, sitemizin başvuru kanallarını kullanabilir, yayıncı olarak haftalık gelir elde edebilirsiniz.

İnternet yayıncılığı ile kazanç sağlamayı hedefleyen kitleler için geliştirilmiş olan yayıncı ajansları sizlere her zaman destek olacak bir alt yapıya sahip olup, kazanmanız için her türlü desteği sizlere sağlayacaktır.