Beyzam Model

Beyzam modeli olmak ve beyzamcom tarzı sitelerde yayıncılık başvurusunda bulunmak için, ajansımız sizlere kaliteli ve eğlenceli alternatifler sağlamaktadır.

İnternet yayını açarak para kazanmak bugün en popüler iş kolları arasında yer alır, beyzam sohbet sitesi görüntü aktarmalı bir sohbet eşliğinde modeller ile bire bir canlı görüşme gerçekleştirebileceğiniz bir potansiyele sahip olup, internetten ek gelir elde etmek için alternatif olan bir sohbet uygulamasıdır.

Beyam.com görüntülü sohbet sitesi için yayıncı olmak istiyorsanız, Livu yayıncı ajansımız sizlere bu konuda geniş çaplı ekibimiz ve birikimi ile birlikte, mükemmel alternatifler sağlamayı hedef edinmiş ve kullanıcı kitlelerine mutlu bir iş kolu sağlamak adına içten bir çalışma prensibine sahip ilkeleri ile hizmet sağlamaktadır.

Beyzam görüntülü sohbet sitesi için, yayıncılık başvurusu yapmak isteyen kitleler, whatsapp iletişim hattını kullanabilir ya da iletişim formu bölümünde bulunan formu doldurup bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyzam Modeli Olarak Para Kazanma

Beyzam sitesi modelliği şu şekilde işlemektedir, Genel yayın ve özel yayın olarak iki farklı bölüme ayrılmış yayın çeşidi bulunur, genel yayın lobi diye tabir etitğimiz herkesin izleyebildiği yayın türüdür, özel yayında bire bir görüşmeye geçtiğiniz yayın türlerini belirtmektedir.

Beyzam modeli olarak haftalık yüksek kazanç sağlayabilir, kazançlarınızı hesaplarınıza alabilirsiniz, kazanç elde etmek isteyen kişiler için biçilmiş bir kaftan olan görüntülü sohbet siteleri ve görüntülü sohbet operatörlüğü alanında, başarılı bir yayıncı olmak istiyorsanız, fenomenliğe giden ilk adımınızı bizlere başvurarak atabilirsiniz, bu süreç sonrasında sizlere fenomen olana kadar, destek sağlayacak olan ajansımız ile birlikte, Haftalık gelirlerinizi hesaplarınıza almanız mümkün.

Beyzam yayıncı ajansı ile kazanç sağlamak isteyen kişiler 18 yaş üstü olmak zorunda olup, alternatif görüntülü sohbet uygulamaları seçeneklerinden faydalanarak diledikleri platformlarda yayıncılık yaparak kazanmaya başlayabilmektedir.